Stabilność przezroczystych ekranów LED - Jak to zagwarantować?

Stabilność przezroczystych ekranów LED - Jak to zagwarantować?

W dzisiejszych czasach przezroczyste wyświetlacze LED są szeroko stosowane w różnych dziedzinach do emisji reklam komercyjnych i prowadzenia działalności wynajmującej. Aby zapewnić płynne działanie reklamy i płynny rozwój działań, takich jak przedstawienia, potrzebujemy przezroczystego elektronicznego ekranu LED, aby utrzymać stabilną pracę, więc jak to zrobić?
Poniżej przedstawiamy rozwiązanie dla stabilności przezroczystego ekranu elektronicznego LED z trzech aspektów, niech ' s spójrz na to:

Przezroczyste ekrany LED


Wybór materiału dla   Przezroczyste ekrany LED

Kluczowymi materiałami, które określają stabilność przezroczystych wyświetlaczy LED, są światła LED, układy scalone sterownika, zasilacze, złącza sygnału zasilania i doskonała konstrukcja. Nasze wymagania w zakresie wyboru materiałów to znane na całym świecie marki, które wymagają odpowiednich testów i różnych funkcji ochronnych w odpowiedzi na standardy branżowe. Na przykład, wymagania dotyczące wyboru zasilacza przełączającego: istnieje ochrona przed przegrzaniem, wejście prądu przemiennego powinno obsługiwać szerokie napięcie, zabezpieczenie przeciwprzepięciowe. Wyjście prądu stałego powinno mieć zabezpieczenie przeciwprzepięciowe i nadprądowe. Konstrukcja konstrukcyjna zapewnia dobrą metodę rozpraszania ciepła i szybką metodę łączenia, zapewniając jednocześnie wygląd i modę szafy.

Przezroczyste ekrany LED

Schemat kontroli systemu   Przezroczyste ekrany LED

Każda część kontroli systemu ma funkcję tworzenia kopii zapasowej na gorąco, w tym sprzęt do transmisji i odbioru wideo, kabel do transmisji sygnału itp. Może zapewnić, że w przypadku wystąpienia nieoczekiwanej sytuacji w określonej części systemu, system może automatycznie zdiagnozować i przełączyć na bardzo duża prędkość. Urządzenie rezerwowe działa, a cały proces przełączania nie wpływa na wydajność wyświetlania witryny. Na przykład, aby zaspokoić potrzeby sceny scenicznej, wyświetlacz musi zostać przesunięty i zszyty na scenie na żywo. Jeśli linia wejściowa sygnału wyświetlania na środku dużego ekranu zostanie poluzowana z powodu zaniedbania personelu lub z innych powodów, w konwencjonalnym schemacie sterowania, od przypadku, w którym występuje luźny przypadek do końca kaskady sygnału, wszystkie wyświetlacze tam nie być sygnałem. Jeśli do systemu sterowania zostanie dodane rozwiązanie hot backup, funkcja hot backup zostanie aktywowana w momencie, gdy linia sygnału jest luźna, a wyświetlacz może nadal normalnie działać bez żadnego wpływu na stronę transmisji na żywo.

Przezroczyste ekrany LED monitorowanie warunków pracy

Komputerowe monitorowanie w czasie rzeczywistym, w tym temperatura, wilgotność, napięcie, dym, stan pracy wentylatora chłodzącego i tak dalej. Może wystąpić automatyczna regulacja różnych warunków, zapewniająca lokalizację i alarmy dla anomalii. Na przykład, gdy szafka ma względnie wysoką temperaturę wewnętrzną z powodu czynników środowiskowych lub innych, zasilacz wewnątrz szafy może być chroniony przed przegrzaniem w dowolnym momencie bez przetwarzania na czas. Jeśli monitorowanie stanu wyświetlacza jest wykonywane w tych warunkach, system obniży temperaturę wewnętrzną, inteligentnie dostosowując stan roboczy przezroczystego szklanego ekranu LED. Kiedy inteligentna regulacja może ' Aby obniżyć temperaturę do ustawionego celu, system wyemituje alarm w trybie ustawiania personelu i zapewni nienormalną pozycję skrzynki, aby powiadomić personel, aby poradził sobie z tym na czas. Zapewnij normalny stan pracy urządzenia Przezroczyste ekrany LED.

Przezroczyste ekrany LED

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-20:00(czas Pekinie)
Fax :
13430820213
Telefon :
13430820213(Czas pracy)
Email :
sales@forever3-led.com
Adres fabryczne :
3 piętro, kompleks budynków, JiaTeLi High Tech Park, Shiyan, dzielnica Bao \ 'an, Shenzhen
contact us