Holograficzny ekran LED pozwala uzyskać pływający efekt wizualny 3D

Forever LED, inteligentne, innowacyjne, badania i rozwój producentów aplikacji do ekranów LED, 10 lat badań i rozwoju technologii aplikacji do wyświetlania LED, doświadczenie produkcyjne! Cztery główne serie produktów: składana olbrzymia seria ekranów LED, konwencjonalna seria ekranów LED, seria konsumencka klasy cywilnej oraz seria inteligentnych systemów paneli kontrolnych, w pełni zaspokoją Twoje indywidualne potrzeby w zakresie aplikacji do wyświetlania dużych ekranów LED.

Holograficzny ekran LED Osiągnij pływający efekt wizualny 3D  

W dziedzinie zastosowań wyświetlaczy LED istnieją obecnie dwie główne kategorie produktów do holograficznych efektów wizualnych 3D gołym okiem. Są to holograficzne ekrany led klasy cywilnej i holograficzne ekrany led klasy komercyjnej. Oba mogą obejmować różne scenariusze aplikacji, a różne rozmiary wymagają wymagań dotyczących funkcji wyświetlania dla holograficznych produktów LED.

Ekran holograficzny LED
Szczegółowe wprowadzenie produktu zostanie sprawdzone i udostępnione. Oto niektóre specjalne wymagania dotyczące zawartości plików odtwarzanych przez ledowe produkty holograficzne do komunikowania się z tobą i wyjaśniania. Nawiasem mówiąc, dostarczam ci również kilka prostych plików szablonów do odniesienia.

Ledowy ekran holograficzny
Ledowy ekran holograficzny, zarówno klasy cywilnej, jak i komercyjnej, przede wszystkim należy do dużej kategorii produktów do wyświetlania diod LED, więc każdy zwykły konwencjonalny ekran led może odtwarzać normalne zdjęcia i pliki wideo, może również normalnie odtwarzać . z. Uważam, że nie trzeba zbyt wiele opracowywać, wszyscy wiedzą.


Jeśli jednak ekran holograficzny LED ma w pełni odzwierciedlać jego cechy produktu i wyświetlać holograficzny efekt pływającego 3D gołym okiem, zwykłe pliki wideo są niemożliwe do osiągnięcia. Konieczne jest posiadanie pliku źródłowego, który spełnia wymagania.
W rzeczywistości wymagania dotyczące źródła są również bardzo proste, o ile można spełnić jeden punkt: odtwarzać zawartość tak dużo, jak to możliwe, z materiałem wideo o czystym czarnym tle, a nie prawdziwym źródłem 3D. Rzućmy okiem na kilka prostych materiałów poniżej, aby ułatwić zrozumienie.

Holograficzny ekran LED

 

Funkcja ekranu holograficznego LED:

Zero kosztów konstrukcji
Ekran wentylatora jest instalowany w elastyczny sposób, nie wymaga żadnej struktury i jest dostarczany z zawieszkami bez dodatkowego obciążenia.

Odtwórz wideo 2D / 3D
Ekran wentylatora może odtwarzać wideo 2D / 3D. Brak wyświetlania na ekranie, efekt 3D jest realistyczny, a konwencjonalny wyświetlacz LED nie może się równać.

Jasność do 1600CD
Średni wewnętrzny wyświetlacz LED ma maksymalną jasność 1200CD, podczas gdy ekran wentylatora osiąga 1600CD, co jest dalej.

Transmisja sieciowa nie wymaga tablic sygnalizacyjnych i skrzynek
Dzięki WIFI możesz bezpośrednio przesyłać pliki do sieci. W przeciwieństwie do wyświetlaczy LED, należy dodać karty odbiorcze, karty wysyłające, tablice sygnalizacyjne i skrzynki do przesyłania sygnałów i sieci.

1/3
Tylko 1/3 ceny wyświetlacza LED. Nie trzeba instalować struktury, bez dodatkowego oprogramowania i sprzętu, ogólna cena to tylko 1/3 wyświetlacza LED.

Pojedyncza jednostka tylko 0,85 kg
To samo wynosi 50 cm, pojedyncza jednostka ekranu wentylatora waży tylko 0,85 kg, a pojedyncze odlewane aluminiowe pudełko waży 7,5 kg.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie ceny 0088 | Holograficzny ekran LED. Dzięki!

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-20:00(czas Pekinie)
Fax :
13430820213
Telefon :
13430820213(Czas pracy)
Email :
sales@forever3-led.com
Adres fabryczne :
3 piętro, kompleks budynków, JiaTeLi High Tech Park, Shiyan, dzielnica Bao \ 'an, Shenzhen
contact us