Wyświetlacz LED sterowania bezprzewodowego telefonu komórkowego

Bezprzewodowy wyświetlacz LED telefonu komórkowego  

Wyświetlacz LED to idealne połączenie technologii i mediów. Może w pełni wyświetlać koncepcje fantasy, technologii i mody. Może być nową siłą w nowej reklamie wewnętrznej i zewnętrznej. Od tradycyjnych billboardów LED po ekrany monochromatyczne po dziś ' pełnokolorowe wyświetlacze LED. Wraz z rozwojem branży ekranów LED forma reklamy zewnętrznej stała się coraz bardziej modna i modna. Obecnie zewnętrzny wyświetlacz LED zajmował 80% pola reklamy zewnętrznej i stał się nowym nośnikiem dla dużych reklam zewnętrznych. Wraz z nadejściem bezprzewodowego sterowania technologia wyświetlania LED zaczęła się rozpowszechniać, niech ' s przyjrzyj się niektórym typowym metodom wyświetlania diod LED sterowania bezprzewodowego.

Sterowanie bezprzewodowe telefonu komórkowego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Sterowanie bezprzewodowe telefonu komórkowego przez   Bezprzewodowe sterowanie RF.

Zasada działania: Jeden koniec modułu RF jest podłączony do komputera sterującego, a drugi koniec jest podłączony do portu szeregowego karty sterującej. Po zainstalowaniu sterownika komputer generuje wirtualny port szeregowy i wysyła dane przez port szeregowy. Cechy: Łatwa instalacja i uruchomienie, odległość transmisji danych może osiągnąć 300-1000 metrów, nie ma potrzeby używania do późniejszego użycia. Wymagany sprzęt i cena: moduł transmisji i odbioru RF, około 350 juanów za parę. Obsługuje transmisję jeden do wielu, czyli jeden moduł wysyłający do wielu modułów odbiorczych. Wady: Pasmo częstotliwości częstotliwości radiowej nie jest dozwolone przez państwo. Partia 433 MHZ jest wyjątkowo podatna na zakłócenia sygnału. W ten sposób szybkość transmisji nie jest bardzo niska, a prędkości transmisji można użyć tylko do 4800 lub 9600. Nie jest to zalecane.

2) Sterowanie bezprzewodowe telefonu komórkowego przez   Bezprzewodowe sterowanie WIFI.

Zasada działania: instalując router bezprzewodowy lub inne urządzenie bezprzewodowe, łączy się on z użytkownikiem ' oryginalna sieć bezprzewodowa, tworzy bezprzewodową sieć lokalną i wygodnie integruje kartę sterowania siecią z siecią bezprzewodową w celu sterowania siecią bezprzewodową. Funkcje: bez okablowania, łatwa instalacja i debugowanie szybkiej transmisji danych. Wymagany sprzęt i cena: Most, mniej niż 800 juanów; router bezprzewodowy (na wyświetlaczu najlepiej wybrać urządzenie, które może zmienić antenę, dzięki czemu może skutecznie odbierać sygnały bezprzewodowe), cena wynosi około 100 juanów. Wady: Odległość komunikacji zależy głównie od możliwości wzmocnienia mostu. Odległość komunikacji routera bezprzewodowego jest stosunkowo krótka, a sygnał ściany działowej jest słaby lub brak sygnału. Nadaje się do miejsc z krótkimi sygnałami bezprzewodowymi. Jeśli w obszarze, w którym znajduje się monitor, jest zasięg bezprzewodowy, jest to jeszcze prostsze. Wystarczy zmostkować router bezprzewodowy podłączony do karty kontrolnej wyświetlacza LED w wyświetlaczu LED do sieci bezprzewodowej. Kontroluj wyświetlanie na dowolnym komputerze.

3) Sterowanie bezprzewodowe telefonu komórkowego przez   Sterowanie bezprzewodowe GPRS.

Zasada działania: Po włączeniu modułu GPRS proces telefonicznego dostępu do Internetu jest zakończony, a serwer centrum danych jest podłączony. Klient uzyskuje dostęp do serwera za pośrednictwem oprogramowania klienckiego, a serwer przekazuje informacje. Cechy: łatwy w instalacji i debugowaniu, bez limitu odległości, o ile istnieje sygnał telefonu komórkowego, możesz otrzymywać informacje, a cena jest stosunkowo tania, ogólnie w zakresie 200 ~ 400 juanów. Wady: moduł GPRS musi zainstalować kartę telefonu komórkowego, aby połączyć się z Internetem, i będzie generował określoną kwotę kosztów ruchu co miesiąc (np. Pakiet ruchu China Mobile ' minimum 5 juanów może zaspokoić popyt). Ograniczona przepustowością GPRS, szybkość transmisji jest nieco mniejsza, więc bardziej nadaje się do wyświetlania na głównym ekranie dwukolorowego odtwarzanego tekstu.

4 Sterowanie bezprzewodowe telefonu komórkowego przez   4G pełne sterowanie bezprzewodowe Netcom.

Zasada działania: w zasadzie taki sam jak 3G / GPRS. Funkcje: 4G pełny Netcom (China Mobile, China Unicom, China Telecom pełny zakres wsparcia), duża szybkość transmisji, pełna kontrola w czasie rzeczywistym, polecenia wysyłania mogą natychmiast reagować na odpowiednie elementy sterujące. Wady: gdy ilość wysyłanych danych jest stosunkowo duża, koszt ruchu jest stosunkowo duży i zaleca się otwarcie pakietu ruchu.

Sterowanie bezprzewodowe telefonu komórkowego

Sterowanie bezprzewodowe telefonu komórkowego

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-20:00(czas Pekinie)
Fax :
13430820213
Telefon :
13430820213(Czas pracy)
Email :
sales@forever3-led.com
Adres fabryczne :
3 piętro, kompleks budynków, JiaTeLi High Tech Park, Shiyan, dzielnica Bao \ 'an, Shenzhen
contact us