Przezroczysty ekran LED jest taki sam jak szklany ekran LED?

Przezroczysty ekran LED jest taki sam jak szklany ekran LED?

Przezroczysty ekran LED Jak sama nazwa wskazuje, wyświetlacze LED mają właściwość przesyłania światła jak szkło. Jego zasadą realizacji jest mikroinnowacja ekranu z prętami świetlnymi, proces wytwarzania łatek, pakiet ściegów lamp, system sterowania są ukierunkowanymi ulepszeniami, a struktura pustej konstrukcji zmniejsza blokowanie elementów konstrukcyjnych. , aby zmaksymalizować efekt perspektywy. Integracja ze środowiskiem.

Oryginalny zewnętrzny ekran LED to konwencjonalny wyświetlacz LED. Jednakże wyświetlacz LED składa się z bloku modułów. Instalacja wyświetlacza LED przypomina grubą ścianę, która blokuje scenerię i światło. Ze względu na niedostatki konwencjonalnych ekranów, eksperci LED zwiększyli wydrążenie projektu opartego na konwencjonalnym ekranie, aby zwiększyć przepuszczalność. Przerwa ekranu siatki może być dalej rozwijana i przekształci się w ekran taśmy LED, zwany także ekranem grilla, ekranem nieba, ekranem ściennym i ekranem kurtynowym. Jest to więcej ekranów LED do zastosowań zewnętrznych.

Po drugie, szklany ekran LED jest wysokiej jakości niestandardowym szkłem fotoelektrycznym, w którym zastosowano przezroczystą technologię przewodzenia, aby przykleić warstwę struktury diody LED (diody emitującej światło) między dwiema warstwami szkła. Diody LED można zaprojektować w różnych układach, takich jak gwiazdy, matryce, znaki, wzory, wzory itp. Zgodnie z wymaganiami aplikacji. Szklany wyświetlacz LED to rodzaj kurtyny.

Po trzecie, poniżej przedstawiono różnicę między przezroczystym ekranem LED a ekranem ze szkła LED:

1. Różna struktura: przezroczysty ekran LED przyjmuje technologię pakowania chipów SMD, aby przykleić lampę w rowku płytki drukowanej, która może być wykonana w standardowym pudełku i dostosowana do projektu i instalacji zgodnie z wymaganiami projektu.

Szklany ekran LED to wysokiej jakości niestandardowe szkło fotoelektryczne, które wykorzystuje przezroczystą technologię przewodzącą, aby umocować warstwę struktury LED między dwiema warstwami szkła. To rodzaj jasnego ekranu. Może rysować tylko różne grafiki (gwiazdy, wzory, kształty ciała itp.) W zależności od projektu. Możesz odtwarzać dowolne wideo i obrazy, jak ekran przezroczysty LED.

2, aplikacja instalacyjna: przezroczysty ekran LED można zainstalować w dowolnym miejscu, kompatybilność jest bardzo silna. Metodą instalacji może być podnoszenie, instalacja stała, instalacja podstawy i umieszczanie.

Instalacja szklanego ekranu LED ma na celu zarezerwowanie pozycji ekranu podczas projektowania budynku z wyprzedzeniem, a następnie szkło architektoniczne jest montowane na szklanej ramie. Nie ma możliwości zainstalowania istniejącej szklanej ściany osłonowej. Instalacja szklanego ekranu LED to instalacja szkła architektonicznego w konstrukcji szklanej ściany osłonowej, która nie jest wygodna w konserwacji.

3, waga produktu: produkty z przezroczystym ekranem LED są lekkie i przezroczyste, cienka grubość PCB, lekkość ekranu. Produkty ze szklanym ekranem LED mają szkło luminescencyjne, a waga samego szkła jest stosunkowo ciężka.

4, konserwacja: przejrzysta konserwacja ekranu LED jest wygodna i szybka, oszczędzając siłę roboczą i zasoby materialne. Prawie nie ma sposobu na utrzymanie szklanego ekranu LED. Konieczne jest zdemontowanie istniejącego budynku, wymiana całego szyby i utrzymanie wysokich kosztów utrzymania.

Przezroczysty ekran LED

Przezroczysty ekran LED

Przezroczysty ekran LED

\\

 

 

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-20:00(czas Pekinie)
Fax :
13430820213
Telefon :
13430820213(Czas pracy)
Email :
sales@forever3-led.com
Adres fabryczne :
3 piętro, kompleks budynków, JiaTeLi High Tech Park, Shiyan, dzielnica Bao \ 'an, Shenzhen
contact us