Wyświetlacz LED Fine Pitch System Solution w sali konferencyjnej

HD Fine Pitch LED System Solution w sali konferencyjnej

Po pierwsze, jakie są zalety wyświetlacza HD LED w sali konferencyjnej?

1) Stwórz bardziej komfortowe i nowoczesne środowisko spotkań informacyjnych.

2) Możliwe jest dzielenie się informacjami ze wszystkich aspektów, aby ułatwić i usprawnić komunikację.

3) Potrafi wyraźnie przedstawić bardziej kolorowe treści i wzbudzić entuzjazm spotkania.

4) Aplikacje biznesowe: prezentowanie szczegółów, skupianie się na oczach, szybkie przetwarzanie obrazów itp.

5) Zdalna komunikacja w czasie rzeczywistym i praca zespołowa. Na przykład kształcenie na odległość, wideokonferencje między oddziałami i centralą oraz działalność szkoleniowa i dydaktyczna firmy w całym kraju.

6) Niewielkie rozmiary, elastyczność i wygoda użytkowania oraz łatwa konserwacja.

wyświetlacz ledowy o dużej podziałce

Po drugie, jakie są zalety wysokiej jakości wyświetlacza ledowego HD / bezszwowej ściany wideo led wykorzystywanej w salach konferencyjnych?

System monitorów o wysokiej podziałce z diodami LED wykorzystuje pakiet do montażu powierzchniowego o dużej gęstości i małym rozstawie jako panel wyświetlacza i integruje różne funkcje przetwarzania aplikacji i integracji, takie jak system komputerowy, technologia przetwarzania wielu ekranów, technologia przełączania sygnału i sieć technologia do realizacji całego systemu. Dynamiczne monitorowanie różnych sytuacji, które muszą być wyświetlane, a także wyświetlanie w czasie rzeczywistym i analiza sygnałów z wielu różnych źródeł sygnału, takich jak komputery, kamery, wideo DVD i sieci, aby sprostać dużym obszarom wyświetlania użytkowników różnych wspólnych informacji i wszechstronny Potrzeba informacji.

wyświetlacz ledowy o dużej podziałce

1) Modułowa konstrukcja urządzenia, cały wyświetlacz ledowy o dużej podziałce   jest prawdziwe & ndquo; brak szwów;

Zwłaszcza w przypadku odtwarzania wiadomości lub prowadzenia wideokonferencji znaki nie będą dzielone przez szwy. Jednocześnie, podczas wyświetlania WORD, EXCEL i PPT, które są często odtwarzane w środowisku sali konferencyjnej, szwy nie są mylone z liniami separacji stołu, co prowadzi do błędnej interpretacji i błędnej oceny treści.

2) Kolor i jasność całego wyświetlacza ledowego o drobnym skoku   są wysoce spójne i jednolite i mogą być korygowane punkt po punkcie.

Całkowicie unika zjawiska mieszania projekcji, zszywania paneli LCD / PDP, zszywania DLP, winietowania, ciemnych krawędzi i łatania; które wyjdą po pewnym okresie czasu, szczególnie dla wizualizacji & rdquo; ekranu konferencji. Podczas analizy " czysta ziemia " treści takie jak wykresy i wykresy, rozwiązanie HD LED o małym rozmiarze ma niezrównaną przewagę.

3) Obsługa jasności całego ekranu jest inteligentnie dostosowywana od 0 ~ 1200cd / m2, co w pełni dostosowuje się do różnych środowisk wyświetlania w pomieszczeniach.

Ponieważ dioda LED jest samoświetlna, jest mniej podatna na światło otoczenia. Można go zmieniać w zależności od otaczającego środowiska, obraz jest bardziej komfortowy, a szczegóły są doskonale prezentowane. W przeciwieństwie do tego, jasność fuzji projekcji i wyświetlania połączeń DLP jest nieco niższa (jasność ekranu: 200 cd / m2 & mdash; 400 cd / m2), co jest trudne w przypadku dużych sal konferencyjnych lub sal konferencyjnych o jasnym świetle otoczenia.

4) Obsługa szerokiego zakresu regulacji temperatury barwowej od 1000K do 10000K, aby spełnić wymagania różnych pól aplikacji, szczególnie nadaje się do niektórych aplikacji wyświetlających konferencje ze specjalnymi wymaganiami dotyczącymi kolorów, takimi jak studio, symulacja wirtualna, wideokonferencja, wyświetlacz medyczny i inne zastosowania.

5) Szeroki kąt widzenia, podtrzymujący poziomo 160 ° / pionowy 160 ° wyświetlacz kąta widzenia, lepiej zaspokajający potrzeby dużego środowiska sali konferencyjnej i stopniowego otoczenia sali konferencyjnej.

6) Wysoki kontrast, szybsza szybkość reakcji, wysoka częstotliwość odświeżania i szybki ruchomy wyświetlacz obrazu.

7) Ultra cienka konstrukcja szafy, w porównaniu z łączeniem DLP i łączeniem projekcyjnym, oszczędzając dużo miejsca na podłodze. Łatwa instalacja i konserwacja, oszczędność miejsca na konserwację.

8) Efektywne rozpraszanie ciepła, konstrukcja bez wentylatora, zero szumów, zapewniające użytkownikom idealne środowisko spotkań. Dla porównania, DLP, LCD, łączenie PDP, szum jednostki jest większy niż 30dB (A), więcej szumów po wielokrotnym łączeniu.

9) 100 000 godzin długiej żywotności, brak konieczności wymiany żarówki lub źródła światła podczas cyklu życia, oszczędność kosztów eksploatacji i konserwacji. Jednocześnie można go naprawiać punkt po punkcie przy niższych kosztach konserwacji.

10) Wsparcie 7 * 24 godzin nieprzerwanej pracy.

Wyświetlacz LED HD Fine pitch ma wiele zalet, zapraszamy do korzystania z naszego wyświetlacza LED Fine pitch w   twoja sala konferencyjna.

wyświetlacz ledowy o dużej podziałce

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-20:00(czas Pekinie)
Fax :
13430820213
Telefon :
13430820213(Czas pracy)
Email :
sales@forever3-led.com
Adres fabryczne :
3 piętro, kompleks budynków, JiaTeLi High Tech Park, Shiyan, dzielnica Bao \ 'an, Shenzhen
contact us