Wyświetlacz LED do wynajęcia w pomieszczeniach i na zewnątrz Zakup -5 Parametry techniczne powinny zwracać uwagę

Wyświetlacz LED do wynajęcia w pomieszczeniach i na zewnątrz Zakup -5 Parametry techniczne należy zwrócić uwagę

Wraz z postępem ludzkości przemysł ekranów LED osiągnął również szybki rozwój. Ludzie zwracają coraz większą uwagę na jakość wyświetlacza LED. Istnieje pięć głównych parametrów związanych z jakością Wyświetlacz LED do wynajęcia wewnątrz i na zewnątrz , mianowicie życie, jasność, zużycie energii, długość fali i spójność. Są to ważne przejawy wydajności Wyświetlacz LED do wynajęcia wewnątrz i na zewnątrz .

Wyświetlacz LED do wynajęcia wewnątrz i na zewnątrz

1. Pierwszy to długość życia, która jest kluczowym punktem. Teoretyczna żywotność urządzeń LED wynosi 100 000 godzin, co jest znacznie dłuższe niż w przypadku innych elementów zewnętrznych i wewnętrznych wyświetlaczy LED. Dopóki jakość urządzenia LED jest gwarantowana, prąd roboczy jest odpowiedni, projekt rozpraszania ciepła przez PCB jest rozsądny, a proces produkcji wyświetlacza jest rygorystyczny, urządzenia LED będą jedną z najtrwalszych części wyświetlacza.

2. Druga to jasność, jasność ekranu LED   jest określona przez superpozycję wartości jasności diod LED. Stosunek jasności czerwonej, zielonej i niebieskiej wynosi   około 3: 6: 1. To nie jest wyższa jasność, tym lepiej. Najważniejszą rzeczą jest właściwa jasność.

3. Trzecim jest zużycie energii. Pobór mocy urządzenia LED określa pobór mocy wyświetlacza LED. Jasność czerwieni, zieleni i błękitu zwiększa się o 20%. Gdy jasność wyświetlacza jest stała, zużycie energii wyświetlacza zostanie zmniejszone o 15%.

Wyświetlacz LED do wynajęcia wewnątrz i na zewnątrz

4. Czwarta to długość fali, która określa dynamiczną gamę wyświetlacza. Trzy kolory pełnokolorowego wyświetlacza LED są mierzone przez długość fali. Wysokiej jakości kolorowe wyświetlacze LED powinny mieć szeroki zakres gamy kolorów.

5. Piąta to konsystencja, w tym konsystencja jasności, spójność barwy i konsystencja kąta.

Wybierając wyświetlacz LED do wypożyczania na zewnątrz i wewnątrz, spójrz na te parametry. Najważniejsze jest, aby wybrać wysokiej jakości wyświetlacz, którego potrzebujesz. Rozwój branży wyświetlaczy LED z pewnością zwiększy konkurencyjność przedsiębiorstw. Tylko dzięki własnej jakości może wyróżnić się w wielu zaciętych konkursach.

Wyświetlacz LED do wynajęcia wewnątrz i na zewnątrz

 

Z klasyfikacji środowiska aplikacji wyświetlacz LED można podzielić na wewnętrzny wyświetlacz LED i zewnętrzny wyświetlacz LED. Różne środowiska aplikacji mają różne wymagania sprzętowe i programowe dla wyświetlacza LED. Dlatego, gdy robimy wynajem wyświetlaczy LED wewnątrz budynków, nie możemy brać pod uwagę tylko kąta wynajmu zewnętrznego wyświetlacza LED, ale należy to ustalić w zależności od konkretnej sytuacji.


Po pierwsze, martwy punkt

Martwym punktem wyświetlacza LED jest pojedynczy punkt, który jest zawsze jasny lub często czarny na ekranie wyświetlacza. Liczba martwych punktów zależy głównie od jakości kości. Im niższy punkt martwy, tym lepszy będzie wyświetlacz.


Po drugie, jasność

Jasność ma duży wpływ na wewnętrzny wyświetlacz LED. Jeśli jasność jest zbyt wysoka, spowoduje to uszkodzenie wzroku ludzkiego ciała i zagrozi zdrowiu ludzkiemu. Jeśli jasność jest zbyt niska, obraz na wyświetlaczu będzie niejasny. Mówiąc ogólnie, jasność wewnętrznego wyświetlacza LED wynosi 800 cd / m2-2000 cd / m2, a jasność różnych produktów wyświetlaczy LED jest również inna.

Po trzecie, reprodukcja kolorów

Powtarzalność wyświetlacza oznacza, że ​​kolor wyświetlany na wyświetlaczu powinien być zgodny z kolorem źródła, aby zapewnić realizm obrazu.

Po czwarte, płaskość

Płaskość wyświetlacza ma wpływ na jakość wyświetlanego obrazu. Płaskość powierzchni ekranu wynajmu wewnętrznych diod LED w branży jest utrzymywana w granicach ± 1 mm, a częściowy występ lub cofnięcie powierzchni pudełka może spowodować martwy kąt kąta widzenia ekranu wyświetlacza. Jakość płaskości zależy od procesu produkcyjnego, a producenci wyświetlaczy LED powinni zwracać uwagę na ten problem podczas produkcji.

Pięć, kąt widzenia

Rozmiar ekranu LED bezpośrednio określa liczbę odbiorców wyświetlaczy LED. Im większy kąt widzenia, tym lepsza będzie publiczność, a kąt widzenia będzie zależał od sposobu zapakowania matrycy LED. Dlatego wybierając ekran wynajmu diody wewnętrznej, zwróć uwagę na sposób pakowania paczki.

Tak więc znajomi powinni zwracać uwagę na powyższe punkty podczas wykonywania wynajmu   Wyświetlacz LED do wynajęcia wewnątrz i na zewnątrz . Ważne jest również, aby wybrać dobrą firmę wynajmującą wyświetlacze LED.

 

Share this Post:

Wyślij nam email

Czas pracy :
8:00-20:00(czas Pekinie)
Fax :
13430820213
Telefon :
13430820213(Czas pracy)
Email :
sales@forever3-led.com
Adres fabryczne :
3. piętro, kompleks budynków, park technologiczny JiaTeLi, Shiyan, Bao i dzielnica, Shenzhen
contact us