Zewnętrzny stały panel LED

Zewnętrzny stały panel LED

Zewnętrzny stały panel LED

Obecnie stały wyświetlacz LED na zewnątrz może być szeroko stosowany w mediach, handlu detalicznym, bezpieczeństwie publicznym, administracji publicznej i biznesie, hotelach, szkołach, stadionach i innych działach, z wyższym wyświetlaczem i większą stabilnością,   stały wyświetlacz LED na zewnątrz zapewnia ogromne możliwości biznesowe potężnym i wpływowym firmom inżynieryjnym!

 

Zewnętrzne stałe panele LED Cechy:

Unikalna, zewnętrzna, stała konstrukcja wyświetlacza LED jest nie tylko niezależna, ale także nową atmosferą dla mediów:

1. Samoregulacja jasności: Światłoczuły system sterowania automatycznie dostosowuje się do zmian w otoczeniu   środowisko   jasność, oszczędność energii i ochrona środowiska

2. Wysoka częstotliwość odświeżania i wysoka skala szarości: wysoka częstotliwość odświeżania i wysoka skala szarości sprawiają, że wyświetlacz LED jest bardziej realistyczny

3. Wodoodporna konstrukcja dla stałego panelu led na zewnątrz: unikalna wodoodporna konstrukcja pudełka, standard ochrony IP65 może być zainstalowany bezpośrednio na zewnątrz.

4. Zarządzanie kontrolą klastrów: Funkcja kontroli grupowania sieci oddziałów sterujących klastrem. Może kontrolować globalny ekran w jednym miejscu i dowolnie zmieniać zawartość, którą chcesz odtworzyć:

5. Transmisja światłowodowa wykorzystuje wydajny system transmisji światłowodowej , co skutecznie zmniejsza opóźnienie sygnału spowodowane długimi odległościami transmisji i zapewnia spójność odtwarzanego obrazu.

6. System podwójnych kopii zapasowych: zasilanie i dane z podwójną kopią zapasową, gdy system ulegnie awarii, może być automatycznie lub ręcznie przełączony na system rezerwowy bez wpływu na normalne działanie stały wyświetlacz led na zewnątrz panelu

Dzięki ciągłemu rozwojowi i dojrzałości technologii i procesów o małym rozstawie, stałe ekrany LED na zewnątrz doprowadzą życie do inteligencji. To nieunikniony rozwój. Produkty z wewnętrznym i zewnętrznym stałym panelem LED zaczną być mniejsze   z wyższą rozdzielczością. Wyższa częstotliwość odświeżania, lepsza reprodukcja kolorów, może zaspokoić więcej zaawansowanych potrzeb wyświetlania, pokazywać lepsze pomysły, w tym lepszą interakcję z użytkownikami za pomocą telefonu komórkowego WeChat, oraz integrować użytkowników, takich jak AR, VR, technologie dotykowe i inne technologie, w celu wzmocnienia doświadczenia użytkowników i tak dalej, otwierając jednocześnie nową przestrzeń rynkową.

zewnętrzny panel led stały

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-20:00(czas Pekinie)
FAKS :
13430820213
Business Phone :
13430820213(Czas pracy)
Email :
sales@forever3-led.com
Adres fabryczne :
3 piętro, kompleks budynków, JiaTeLi High Tech Park, Shiyan, dzielnica Bao \ 'an, Shenzhen

Send Us an Email

contact us