Wyświetlacz LED Mesh

Wyświetlacz LED Mesh

Wyświetlacz LED Mesh

W ostatnich latach zewnętrzne ekrany reklamowe LED pojawiły się coraz częściej na ulicach i pasach głównych miast. Od czasu do czasu można zobaczyć ogromne zewnętrzne wyświetlacze LED budynków w dużych miastach. Podczas   niektóre budynki, zwłaszcza budynki ze szklanymi ścianami osłonowymi, podlegają czynnikom takim jak bezpieczeństwo nośne ścian i zbieranie światła. Nie mogą korzystać z tradycyjnych zewnętrznych ekranów reklamowych LED, więc wygląd taśmy LED LED   ekran (wyświetlacz z siatką LED) został dostarczony klientom z innym dobrym wyborem.

Definicja wyświetlacza LED Mesh

   Co to jest ekran taśmy LED (wyświetlacz z siatką led)? Ekran taśmy LED (wyświetlacz z siatką ledową), jak sama nazwa wskazuje, składa się z taśmy ledowej,   nowy typ ekranu ledowego w ostatnich latach, zwany także wyświetlaczem ledowym. Ponieważ jego forma jest pusta, format netto, więc ludzie z branży nazywają to   ekran siatki led, ekran kurtyny led i tak dalej. Tego typu wyświetlacze są stosowane głównie w ścianach zewnętrznych, szklanych ścianach osłonowych i blatach budynków, a także w zewnętrznych artyleriach i windach widokowych.

         Projekt przeskakiwania taśmy LED (wyświetlacz z siatką ledową) przebija się przez tradycyjny ekran LED, aby ograniczyć powierzchnię ściany budynku, czyniąc projekt bardziej elastycznym, bardziej selektywnym i wygodniejszym. Zajmijmy się wszystkim dekonstruowaniem pomysłów i cech technicznych ekranu z taśmą LED (wyświetlacz z siatką ledową) i jak to działa   przynosi różne udogodnienia do projektu.

         Ze względu na specjalną strukturę produktu, w przeciwieństwie do poprzedniego typu szafy z wyświetlaczem LED, ekran taśmy LED (wyświetlacz z siatką led) ma następujące cechy:

         1. Lekka, małe obciążenie wiatrem

         Dla ekranu taśmy LED (wyświetlacz z siatką),   lekkość to nasze najbardziej intuicyjne doświadczenie.   waga ekranu jest niewielka dzięki siatce ekranowej, co sprawia, że ​​ekran jest przezroczysty, więc jego nośność na wiatr jest bardzo duża.

         2. Wysoka wydajność i niskie zużycie energii

         Prawdziwa oszczędność energii pochodzi z: wysokiej jasności, wysokowydajnej lampy LED, zasilaczy o wysokiej wydajności konwersji.

         W przypadku wyświetlaczy LED o dużej powierzchni zużycie energii jest nieuniknionym problemem. Wybór wysokiej jakości i wysokiej jakości diod LED jest nierozerwalnie związany z postawą naszej firmy   konsekwentnie służyć klientom i dążyć do jakości.

          3. Wysoce zintegrowany

         Wysoce zintegrowany (wbudowany zasilacz i karta odbiorcza, każda jednostka może pracować niezależnie; zasilanie i sygnał są podłączone w jednej linii), a wiele opatentowanych wzorów sprawia, że ​​nasz ekran taśm LED (wyświetlacz z siatką ledową) jest piękny i praktyczny.

         4.IP67 wysoki poziom ochrony

         Wiele tradycyjnych wyświetlaczy będzie oznaczonych na poziomie ochrony, przód IP65 i tył IP54. Taśma LED (wyświetlacz z siatką ledową) nie jest potrzebna, ponieważ koncepcja IP67 jest wodoodporna, tzn. Całkowite zanurzenie produktu, w porównaniu z ochroną powierzchni IP65, można je opisać jako różnicę wymiarów.

5. Łatwy w instalacji

         Brak instalacji konstrukcji stalowej, brak klimatyzacji, montaż z przodu lub z tyłu.

         Niewielka waga, po wielu latach, ekran LED z taśmą (wyświetlacz led mesh) łatwy w instalacji, może być zainstalowany przed lub po instalacji; produkty nie wymagają klimatyzacji, mogą również zobaczyć niski pobór mocy produktu, wyższą wydajność mocy Konwersja na energię świetlną, a nie ciepło.

Wyświetlacz LED Mesh

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-20:00(czas Pekinie)
FAKS :
13430820213
Business Phone :
13430820213(Czas pracy)
Email :
sales@forever3-led.com
Adres fabryczne :
3 piętro, kompleks budynków, JiaTeLi High Tech Park, Shiyan, dzielnica Bao \ 'an, Shenzhen

Send Us an Email

contact us