Ściana wideo HD LED Fine Pitch

Ściana wideo HD LED Fine Pitch

Ściana wideo HD LED Fine Pitch

Wysoka rozdzielczość HD   Ściana wideo LED odnosi się do wewnętrznego wyświetlacza LED z odstępem między punktami LED poniżej 2,5 mm, głównie P2.5, P2.0, P1.8, P1.667, P1.56, P1.25   i tak dalej. Dzięki ulepszeniu technologii produkcji wyświetlaczy LED znacznie poprawiono rozdzielczość tradycyjnego wyświetlacza LED.

Ściana wideo HD LED o małym skoku   to ogólny termin określający kompletny zestaw systemów, w tym ekran LED, ekran led HD   systemy sterowania i systemy chłodzenia. Grzywna   pitch LED ekran przyjmuje technologię kontroli punktu na poziomie pikseli, aby zrealizować kontrolę jasności, precyzji kolorów i jednolitości ścianki ledowej. W procesie produkcji ekranu wyświetla się proces automatycznego lutowania rozpływowego i nie jest wymagane ręczne spawanie.

 

Funkcje ściany wideo LED Fine Fine Pitch:

Jak sama nazwa wskazuje, ściana wideo o wysokiej rozdzielczości z diodami LED charakteryzuje się małą plamką punktową i wysoką rozdzielczością na jednostkę powierzchni. Może wyświetlać obrazy graficzne i wideo o wyższej rozdzielczości, a także wyświetlać więcej źródłowych obrazów wideo i obrazów, zwłaszcza w zszywaniu obrazów, które mogą być płynne i dowolnie obszyte szwy. Oczywiście, świetna ścieżka prowadzona   ekran może osiągnąć pożądany efekt wyświetlania, który jest nieodłączny od funkcji pomocniczej procesora wideo.

Zalety ścian wideo LED Fine Pitch HD:

Najwyższa konkurencyjność wewnętrznej ściany wideo HD led pitch o drobnym nachyleniu polega na tym, że wyświetlacz jest całkowicie jednolity i ma naturalny kolor koloru wyświetlacza. W tym samym czasie, pod względem konserwacji, cienka ściana ledowa HD wideo ma już dojrzałą technologię korekcji punkt po punkcie. Dzięki jednoletniemu lub dwuletniemu wyświetlaniu instrumenty można wykorzystać do jednorazowej korekty całego ekranu. Proces działania jest prosty, a efekt jest bardzo dobry. Dlatego też, aby ocenić te dwa pod względem jakości wyświetlania, musi być tak, że wyświetlacz LED o dużej gęstości i małym skoku przewyższa tylną projekcję DLP.

 

cienka ściana wideo HD led

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Czas pracy :
8:00-20:00(czas Pekinie)
FAKS :
13430820213
Business Phone :
13430820213(Czas pracy)
Email :
sales@forever3-led.com
Adres fabryczne :
3 piętro, kompleks budynków, JiaTeLi High Tech Park, Shiyan, dzielnica Bao \ 'an, Shenzhen

Send Us an Email

contact us